פוליש לי - חברת ניקיון ופוליש

פוליש ווקס לרצפה

פוליש ווקס לרצפה הוא שכבת הגנה המיושמת על האריחים במריחה ושומרת עליהם מפני שריטות ושחיקה יומיומית. ניתן ליישם פוליש ווקס על מרצפות טרצו ישנות וחדשות או על משטחי שיש ואבן ואפילו על פרקט עץ.

מהו פוליש ווקס לרצפה:

פוליש ווקס לרצפה מתבצע על ידי מריחת חומר מיוחד, שעוותי (ווקס =שעווה), המספק שכבת הגנה יעילה לרצפות מפני שחיקה והספגות כתמים. שכבת ההגנה הינה שקופה למראה והיא מספקת לרצפות מראה מבריק ונקי.

איך עושים פוליש ווקס לרצפה:

תהליך ביצוע הפוליש ווקס לרצפה הינו תהליך קצר יחסית. ראשית, יש לנקות את הרצפות היטב ניקיון ייסודי, על מנת להימנע מביצוע פוליש על כתמים שומניים שיפגעו במראה האחיד או בהספגות החומר. בשלב הבא, מורחים את חומר השעווה על הרצפות הנקיות וממתינים לייבוש מלא. לסיום, בעזרת מכונת פוליש ייעודית לרצפות, ובעזרת צמר פלדה מתאים, עוברים על הרצפות בייסודיות על מנת להחליק את החומר ולהקנות לו מראה אחיד. בכך מסתיים התהליך. חשוב לזכור, כי על מנת לשמור על התוצאות ועל מראה מבריק לאורך זמן, מומלץ להימנע מגרירת חפצים חדים או כבדים על הרצפות שעברו פוליש ווקס, ולשטוף את הרצפות רק בחומרים מתאימים לרצפות אחרי פוליש או במים נקיים בלבד.

יתרונות פוליש ווקס על פוליש קריסטל:

לפוליש ווקס יתרונות וחסרונות אל מול פוליש קריסטל בכמה תחומים. היתרון הבולט ביותר, הוא יתרון העלויות. פוליש ווקס זול יותר משמעותית מפוליש קריסטל. אך הוא עמיד פחות, ובממוצע יש צורך לחדשו אחת לשנה וחצי - שנתיים. פוליש ווקס יוצר שכבת הגנה לרצפות, בדומה לפוליש קריסטל, ובכך מונע חדירת כתמים ונוזלים שיספגו ברצפות. שכבה זו נמרחת על הרצפות וקלה יותר ליישום מאשר פוליש קריסטל בו התהליך הדקדקני מתייחס לכל מרצפת בנפרד. יתרון נוסף הוא בקלות הביצוע. תהליך ביצוע פוליש ווקס קצר יותר מביצוע פוליש קריסטל, מאחר והוא שטחי יותר והוא אינו כולל קרצוף או ליטוש, אלא ניקיון בסיסי בלבד שלאחריו מורחים את חומר ההברקה.

להבדיל מפוליש קריסטל, פוליש ווקס הוא פעולה פשוטה של מריחת ווקס המבוצעת בעזרת מכונת פוליש וסקוץ מתאים, לכן מחיר ביצוע פוליש ווקס זול משמעותית. למרות שפוליש ווקס זול משמעותית, הוא מותיר תוצאות איכותיות מאוד.

שימוש בחומרים איכותיים לביצוע פוליש ווקס יבטיח ששכבת ההגנה תישמר לאורך זמן. בחברת פוליש לי משתמשים בחומרי הפוליש האיכותיים ביותר ומתחייבים לבצע עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

פנו אלינו עוד היום וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר