פוליש לי - חברת ניקיון ופוליש

פוליש קריסטל לרצפת הבית

פוליש קריסטל מעניק לרצפות הברקה קריסטלית מרהיבה ומראה יוקרתי ונקי. פוליש קריסטל עמיד לאורך זמן ומעניק לרצפות הגנה מפני שריטות, שחיקה וכתמים.

מהו פוליש קריסטל:

פוליש קריסטל לרצפה מעניק לרצפות שכבת הגנה קריסטלית בעיקר לאחר ביצוע ליטוש מרצפות ישנות או ליטוש שיש ואבן אך לא רק. ניתן לבצע פוליש קריסטל על אריחים שנשחקו ואיבדו את הברק שלהן גם ללא ליטוש מקדים. לאחר ביצוע פוליש קריסטל, האריחים מקבלים שכבת הגנה בעלת ברק קריסטלי שנשמרת לשנים רבות ומכניסה הרבה אור ותחושת ניקיון לבית.

איך עושים פוליש קריסטל:

פוליש קריסטל הינו תהליך ייחודי, בו הרצפות עוברות ליטוש קל וניקיון יסודי בעזרת מכונת ליטוש ייעודית במטרה להסיר כתמים קלים, שריטות וסימני גרירה מהרצפות ובמקרים של שיש או אבן טבעית, ייתכן וביצוע הליטוש לפני הפוליש יתרום לצמצום הבדלי גובה בין האריחים. בסוף תהליך הליטוש, תחשף הרצפה בצבעה המקורי כשהיא נקייה. לאחר תהליך הליטוש, מחדירים לרצפות חומר ייעודי על בסיס מגנזיום היוצר שכבת הגנה אטומה ומבריקה כקריסטל, לכן רבים מכנים אותה גם הברקה קריסטלית. 

יתרונות פוליש קריסטל על פוליש ווקס:

פוליש קריסטל הוא פוליש העמיד בממוצע פי 3 מפוליש ווקס. בנוסף, הוא אינו מחליק כך שהוא מהווה משטח בטוח לשימוש גם על ידי ילדים או מבוגרים, וניתן ליישמו גם במדרגות. הוא אטום מפני חדירת נוזלים ושכבת המגן שלו מונעת היווצרות כתמים ועמידה בפני גרירת חפצים ושחיקה.

בחברת פוליש-לי מתמחים במתן שירותי פוליש משנת 1997 ומתחייבים לבצע פוליש קריסטל בצורה המקצועית ביותר. עובדי הניקיון שלנו משתמשים בכלים המקצועיים והחדישים ביותר בשוק ובחומרים האיכותיים ביותר. ביצוע פוליש קריסטל לרצפה דורש עבודה דקדקנית, יסודית ומקצועית והיא אינה זולה במיוחד, לכן אל תתפשרו על חובבנים, אלא בחרו בטובים ביותר. 

צור קשר עוד היום וקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורך