פוליש לי - חברת ניקיון ופוליש

פוליש לרצפה ישנה

פוליש לרצפה ישנה מחדש את ברק הרצפה ומעניק לדירה מראה מבריק וזוהר. צוות חברת פוליש-לי מומחים בביצוע פוליש לרצפות ישנות מסוגים שונים ומבטיחים תוצאות מושלמות ואחידות שישמרו לאורך שנים רבות.

מהו פוליש לרצפה?

מטרתו העיקרית של הפוליש לרצפה, היא לרענן את המרצפות, לחדש אותן, להסיר מהן כתמים עקשניים ושריטת ולהבריק אותן כך שיראו נקיות ובוהקות. תהליך הפוליש מחזיר את המראה הטבעי למרצפות ישנות ויוצר שכבת מגן ששומרת על האריחים מפני שחיקה. במידה ומותקנים בדירה אריחים משיש או אבן, הליך הפוליש מסייע ביצירת מראה אחיד, ללא הבדלי גובה בין המרצפות. את הפוליש לרצפה מומלץ לבצע אחת לתקופה בהתאם לצורך, לפני איכלוס דירה או לאחר שיפוץ הבית.

פוליש לרצפת טרצו

למה חשוב להקפיד על ביצוע פוליש באופן מקצועי?

תהליך יישום הפוליש הוא תהליך המורכב ממספר שלבים בהם נעשה שימוש במכונת פוליש ייעודית לרצפות, המשלבת עזרים שונים המתאימים לשלבים שונים. שימוש במכונת פוליש ישנה או אביזרים שונים שאינם מתאימים עשויים לגרום לנזקים בלתי הפיכים שבסופם לא יהיה מנוס, אלא להחליף את ריצוף הבית, מה שעשוי להתסכם בסכומי כסף גדולים להם לא ציפיתם. בנוסף, שימוש בחומרי ניקוי וליטוש לא מקצועיים ו / או לא איכותיים, עשויים אף הם לגרום לנזקים או להיות לא אפקטיביים ולקצר משמעותית את אורך חיי הפוליש. ביצוע פוליש בצורה מקצועית, מבטיח שהפוליש ישמר לשנים רבות. לחברת פוליש לי ניסיון רב בביצוע מגוון סוגי פוליש לסוגי רצפות שונים.

אלו סוגי פוליש לרצפה קיימים? 

קיימים 3 סוגי פוליש עיקריים הנפוצים כיום לשימוש ביתי או לשימוש בבתי עסק. פוליש קריסטל, פוליש ווקס ופוליש אקרילי. פוליש ווקס הינו סוג הפוליש הוותיק ביותר, ואילו פוליש קריסטל הינו סוג הפוליש הנפוץ ביותר לשימוש כיום. פוליש אקרילי  הוא הנפוץ ביותר לשימוש בבתי עסק, בהיכלים ובשטחים ציבוריים גדולים. בחירת סוג הפוליש משתנה בהתאם לדרישות הלקוח, לכל לקוח צרכים שונים וסוג הפוליש מותאם לכל לקוח בתיאום מראש.

ביצוע הפוליש מתחיל בליטוש המרצפות, ניקיונן באופן יסודי ומילוי החריצים בחומרי איטום מתאימים, לאחר ליטוש הרצפה מיישמים פוליש קריסטל או פוליש ווקס המעניקים לאריחים ברק ושכבת מגן. ישנה חשיבות גבוהה מאוד להתאמת החומרים וצורת העבודה לסוגי האריחים, ביצוע פוליש לרצפה בצורה חובבנית או שגויה יגרום לשחיקה מהירה של שכבת ההגנה ועלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים לרצפה.

לאיזה סוג אריחים ניתן לעשות פוליש? 

ניתן לבצע פוליש לכמעט כל סוג של אריחים מלבד כאלו שעברו תהליך צביעה והברקה בתנור כמו אריחי קרמיקה או גרניט פורצלן. פוליש אקרילי ניתן לבצע גם על בטון. 

צוות העובדים של חברת פוליש לי מומחים בביצוע עבודות פוליש למרצפות מכל הסוגים משנת 1997, לקבלת הצעת מחיר, צלצל אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותך.